Nieuw product
De Raindrop massage is een massage die begint bij de voeten. De Vitaflex techniek stimuleert de verschillende lichaamstelsels door het werken op meerdere reflexpunten op de voeten. Daarna worden de essentiële oliën één voor één op de rug gedruppeld.
Zaterdag 10 Mei 2025 en Zaterdag 21 Juni 2025 09.30 – 15.30 uur Inclusief: essentiële oliepakket twv € 188,75
Waarschuwing: laatste item(s) op voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
Cursusdatum: | Zaterdag 10 Mei 2025 en Zaterdag 21 Juni 2025 |
Cursusduur: | 09.30 – 15.30 uur |
Cursuslocatie: | MeerSport Venkelbaan 41 2908 KE Capelle aan den IJssel |
Cursuskosten: | € 395,00 ex btw € 477,95 incl |
Inclusief: digitale theoriesyllabus en certificaat, koffie, thee, lekkers en lunch | |
Inclusief: essentiële oliepakket twv ruim € 188,75,- | |
Geschikt voor | leerling, basis- en medisch pedicure en schoonheidsspecialiste, reflextherapeut, masseur |
Zelf meenemen: | stoel hoes (of 2 grote handdoeken), 1 grote handdoek, 3 kleinere handdoek, 1 gastendoekje |
Docent: | Wilma Kieft van Essentiële Olie |
Het voelt alsof regendruppels zachtjes je ruggenwervels raken, waarna de olie middels een superzachte massage ritmisch en gelijkmatig over de rug wordt verdeeld.
De combinatie van deze technieken heeft zijn uitwerking op mentaal, spiritueel, emotioneel en lichamelijk vlak waarbij het lichaam weer in balans wordt gebracht. Deze massage activeert je zelfhelend vermogen. Het kan emotionele en/of fysieke blokkades wegnemen zodat je energie weer gaat stromen.
Leerdoelen
Dag 1: Basisprincipes en voorbereiding
Theorie
Praktijk
Dag 2: Verfijning en toepassing
Theorie:
Praktijk:
Je oefent op elkaar
Alle cursussen/workshops worden alleen bij voldoende deelname gegeven.
Wilt u meer informatie of inschrijven, mail ons gerust op: